Szezlong nowoczesny modern żółty na wymiar

899,00

Szezlong nowoczesny Modern Ozzi Design wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy firmą która ceni sobie jakość wykonania i zadowolenie klientów. Do wykonania szezlonga zostały użyte materiały najwyższej jakości. Niezwykle oryginalny mebel który doda luksusu oraz elegancji wnętrzu Twojego mieszkania, doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach. Szezlong stanowi również świetne miejsce do wypoczynku oraz relaksu.  

niestandardowa wysyłka
Szezlong
Termin wysyłki: 20 dni roboczych
Długość
Głębokość
Materiał
Rodzaj nóżek
Profil

Szezlong nowoczesny Modern Ozzi Design wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy firmą która ceni sobie jakość wykonania i zadowolenie klientów. Do wykonania szezlongu zostały użyte materiały najwyższej jakości. Niezwykle oryginalny mebel który doda luksusu oraz elegancji wnętrzu Twojego mieszkania, doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach. Szezlong stanowi również świetne miejsce do wypoczynku oraz relaksu.

Siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości pianki tapicerskiej o gęstości T-35. Dodatkowo, pod pianką umieszczone są sprężyny faliste, co gwarantuje, że siedzisko zachowa swoją wygodę przez wiele lat. Stelaż mebla wykonany jest z drewna oraz płyty meblowej. Mebel wysyłamy w pełni zmontowany, co oznacza, że wystarczy jedynie ręcznie przykręcić nóżki.

 

➤ Wysyłamy bezpłatne próbki tkanin. 

Próbki tkanin można zamówić za pośrednictwem formularza konktaktowego, w wiadomości email lub telefonicznie.

 

Wymiary:

Wysokość całkowita: 72 cm

Szerokość całkowita: 135 cm (Dostępne: 105 cm-195 cm)

Głębokość całkowita: 57 cm (Dostępne: 50 cm-80 cm)

Wysokość siedziska: 40-43cm ( W zależnośći od wybranych nóżek)

 

➤ Jako producent oferujemy możliwość wykonania mebli w niestandardowych wymiarach. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.
 


Przy zakupie prosimy o podanie informacji o:

 

-rodzaju nóżek

-profilu( LEWY lub PRAWY)

-rodzaju materiału obiciowego

 

➤Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi akcesoriami w zakładce "Tkaniny/Próbki/Akcesoria"


Inne z kategorii